Nabídky práce

Zde naleznete aktuální nabídky volných pracovních míst pro ergoterapeuty. V případě, že máte sami zájem o vyvěšení inzerátu, zašlete jej na adresu web@ergoterapie.cz

1 2 3 4 5 6 

4. 8. 2018 Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice příjme Ergoterapeuta

Požadujeme:odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., vyšší odborné vzdělání nebo VŠ bakalářské vzdělání v oboru ergoterapie, více »


29. 7. 2018 Centrum léčby pohybového aparátu přijme ergoterapeuta na DPP

Ergoterapeut - DPPCentrum léčby pohybového aparátu přijme do svého týmu nového kolegu / kolegyni na poziciERGOTERAPEUT – více »


12. 7. 2018 Sdružení CEREBRUM hledá ergoterapeuta/tku pro rehabilitační programy a pro ergoterapii v domácím prostředí

Sdružení CEREBRUM _pomáhá osobám po poraněnímozku poskytovat informace a zejména podporovat občany, kteříutrpěli traumatické či jiné poškození více »


28. 6. 2018 Rehabilitační klinika Malvazinky hledá ergoterapeuta

Staňte se členem našeho týmu! Právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici ERGOTERAPEUT.Co u nás budete dělat? -samostatně navrhovat více »


21. 6. 2018 Státní léčebné lázně Janské Lázně, s. p. přijmou ergoterapeuta

Akreditované pracoviště pro obor specializačního vzdělávání RFM Státní léčebné lázně Janské Lázně, s. p.přijmou: ergoterapeuta/kuNaše lázně mají více »


19. 6. 2018 Kaňka o.p.s., Tábor hledá ergoterapeuta

ZŠ a MŠ a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s., Tábor nabízí volné místo na pozici ergoterapeut/ergoterapeutka.Plný pracovní více »


1 2 3 4 5 6